
W czwartek 14 maja, z inicjatywy Warszawsko-Mazowieckiej Rady Olimpijskiej, po godz. 17.00, tuż po wiadomościach i bloku reklamowym, w Radiu dla Ciebie, usłyszymy trzydziesty pierwszy odcinek cyklu wywiadów z olimpijczykami. Gościem Radia dla Ciebie będzie bokser, Henryk Petrich (na zdjęciu). Olimpijczyk z Igrzysk Olimpijskich w Seulu w 1988 r., podczas których wywalczył brązowy medal w wadze półciężkiej. Srebrny medalista zawodów „Przyjaźń-84” w Hawanie – rozegranych równolegle i alternatywnie do Igrzysk Olimpijskich w Los Angeles, po ich bojkocie przez ówczesne polskie władze – w wadze średniej. Ponadto brązowy medalista mistrzostw świata w 1986 r. w wadze średniej, srebrny medalista mistrzostw Europy w 1987 r. w wadze średniej. Ośmiokrotny mistrz Polski.
Co tydzień o tej samej porze, możemy posłuchać pasjonujących rozmów z medalistami Igrzysk Olimpijskich, mistrzostw świata i Europy. Dowiadujemy się o pasjach, sukcesach, porażkach, rywalizacji i przyjaźniach, a także o doświadczeniach jakie na całe życie daje sport wyczynowy. Nie brakuje ciekawostek z wydarzeń dziejących się za kulisami wielkich aren sportowych.
ZAPRASZAMY!
Każdy czwartek, po godz. 17.00, 101,00 MHz, Radio dla Ciebie.
