
W czwartek 4 czerwca, z inicjatywy Warszawsko-Mazowieckiej Rady Olimpijskiej, po godz. 17.00, tuż po wiadomościach i bloku reklamowym, w Radiu dla Ciebie, usłyszymy trzydziesty czwarty odcinek cyklu wywiadów z olimpijczykami. Gościem Radia dla Ciebie będzie judoka, Paweł Nastula (na zdjęciu). Dwukrotny olimpijczyk z Barcelony w 1992r. i Atlanty w 1996 r. Mistrz olimpijski z Atlanty. Trzykrotny medalista mistrzostw świata: dwukrotnie złoty medal (1995r., 1997r.) i raz srebrny medal (1991r.). Czterokrotny medalista mistrzostw Europy: trzy razy mistrz Europy w latach 1994-1996 i raz srebrny medalista w 1999r.
Co tydzień o tej samej porze, możemy posłuchać pasjonujących rozmów z medalistami Igrzysk Olimpijskich, mistrzostw świata i Europy. Dowiadujemy się o pasjach, sukcesach, porażkach, rywalizacji i przyjaźniach, a także o doświadczeniach jakie na całe życie daje sport wyczynowy. Nie brakuje ciekawostek z wydarzeń dziejących się za kulisami wielkich aren sportowych.
ZAPRASZAMY!
Każdy czwartek, po godz. 17.00, 101,00 MHz, Radio dla Ciebie.
Fot. Wikipedia.pl
